14 Şubat herkes için elbette farklı anlamlara sahip. Bizim için 14 Şubat eşimizle ya da sevgilimizle kutladığımız bir günün yanı sıra, aynı zamanda sevdiğimiz işleri yapmaya devam ettiğimiz bir gün. Ayrıca, bu ülkede kadın olarak özgürce koşmamıza ön ayak olan değerlerimize de bir teşekkür günü. İşte biz de bu nedenle, sevdiklerimizden sonraki en büyük aşkımız koşumuzu, Anıttepe Koşu Parkuru’ndan başlayarak, Anıtkabir çevresinde yapmak istedik.  Bu 14 Şubat’ta Koşu Kadını olarak ilk kez koşuyoruz ve umarız daha nice 14 Şubat’larda, daha büyük kalabalıklarla birlikte koşarız.

Koşu detaylarımızı şöyle:

2015-02-13 12.46.30

Biz bu Sevgililer Günü’nde “En Büyük Aşk” temasıyla, Anıtkabir çevresini koşuyoruz. Günün Egzersizi ve
 Runner’s World Türkiye sponsorluğunda gerçekleşen ve Ankara ve İstanbul’da aynı anda başlayan koşumuzda Koşu Kadını ve Ankara Koşuyor ile birlikteyiz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızı bu koşuya davet edin onlara sağlık hediye edin.

Bu cumartesi, 09:30’da Anıttepe Koşu Parkuru Otoparkı’nda buluşalım. Koşumuz sonrasında sürpriz hediyeler sizi bekliyor! Etkinliğimize Puma, Doğadan, Fun and More Ümitköy ve Baselife Club sürpriz hediyelerle destek verecek. Ayrıca Kafes Fırın etkinliğimizi, özel gronola bar ile desteklerken, koşumuz sonrası kaslarımızı rahatlamak için Fun and More Ümitköy ile esneme hareketleri yapacağız.

Bekliyoruz.

Reklamlar